Susisiekite

Elektriniai mini krautuvai

Elektriniai mini krautuvai

Elektriniai mini krautuvai

SHERPA prisideda prie palankių darbo sąlygų kūrimo. Bendrovė tiki, kad darbas niekada neturėtų būti įtemptas ar apsunkinantis tiek, kad sukeltų ilgalaikę žalą dirbantiesiems. Todėl ir teigia: dirbti protingiau, o ne sunkiau!
Kurdami novatoriškus mini krautuvus ir papildomas dalis, bendrovė deriną veiksmą prie žodžio. Platus SHERPA mini krautuvų ir įrankių asortimentas yra sėkmingiausias to įrodymas. SHERPA iš tiesų daro skirtumą kasdien. Padarydami sunkius darbus lengvesnius, patogesnius, greitesnius ir švaresnius.

Nuolatinės inovacijos

SHERPA novatoriškumas yra įtvirtintas įmonės DNR. Kur tik galima ką nors patobulinti, tai ir bus daroma. O ten, kur pastebimos naujos pritaikymo galimybės, kuriami sprendimai. Dabartinis to pavyzdys – visiškai elektrinio SHERPA, neišskiriančio išmetamųjų dujų ir sėkmingai naudojamo veiklai uždarose erdvėse, sukūrimas.

Elektrinių mini krautuvų lyderis

Pradėjusi gaminti SHERPA 100 ECO ir SHERPA 100EHD (valdomą nuotoliniu būdu), SHERPA užėmė pirmaujančią vietą elektrinių mini krautuvų srityje. Taip SHERPA pirmoji atsiliepė į didžiulę naudotojų statybose, griovimo įmonėse, žemės ūkyje ir kraštovaizdžio tvarkytojų, kuriems reikia kompaktiško, galingo, tyliai veikiančio ir išmetamųjų dujų neišskiriančio mini krautuvo, paklausą.

SHERPA Mini krautuvai – suprojektuoti ir sukurti 🇳🇱 Olandijoje.