Susisiekite

Privatumo politika ir slapukai

Kas mes esame

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra UAB “INOLDA”, įmonės kodas 304057005, Margirio g. 14, Butrimonys, LT-64428, Alytaus raj., tel. +370 618 29230, el. paštas info@krautech.lt

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://krautech.lt

Kokią informaciją renkame ir saugome

Kol Jūs lankotės mūsų tinklalapyje, mes išsaugome:

 • Produktai, kuriuos Jūs peržiūrėjote: šią informaciją naudojame rodydami Jums produktus, kuriais Jūs domėjotės
 • Jūsų vieta, IP adresas ir naršyklės rūšis: šią informaciją naudojame mokesčių bei pristatymo kainos apskaičiavimui
 • Pristatymo adresas: prašome jį pateikti, kad galėtume apskaičiuoti ir parodyti Jums pristatymo kainą bei pristatyti Jums užsakymą.

Mes taip pat naudojame slapukus išsaugoti Jūsų krepšelio turiniui.

Kai perkate mūsų parduotuvėje, turite pateikti informaciją, tokią kaip Jūsų vardas ir pavardė, adresas, pristatymo adresas, el.paštas, telefonas, mokėjimui reikalinga informacija ir pasirinktas paskyros vartotojo vardas bei slaptažodis. Šią informaciją mes naudosime tokiems tikslams:

 • Siųsti Jums informaciją apie Jūsų paskyrą ir užsakymus
 • Atsakyti į jūsų užklausas, įskaitant grąžinimus ir nusiskundimus
 • Priimti mokėjimus ir saugotis nuo apgavysčių
 • Sukurti Jums paskyrą mūsų parduotuvėje
 • Atlikti reikiamus teisinius reikalavimus, pavyzdžiui, paskaičiuoti mokesčius.
 • Pagerinti mūsų parduotuvės pasiūlymus
 • Siųsti Jums reklaminius pranešimus, jei Jūs pasirinkote juos gauti

Jei susikursite paskyrą, mes išsaugosime Jūsų vardą, el. paštą ir telefono numerį, kurie bus naudojami užsakymų apmokėjimo informacijai sukurti.

Mes saugome Jūsų duomenis tol, kol jie mums reikalingi įgyvendinti tiems tikslams, dėl kurių šie duomenys yra renkami ir naudojami, ir tol, kol yra būtina pagal teisinius reikalavimus. 

Mūsų komandos prieiga

Mūsų komandos nariai gali matyti informaciją, kurią Jūs pateikiate. Pavyzdžiui, tinklalapio administratoriai ir parduotuvės valdytojai gali matyti:

 • Užsakymo informacija – kas ir kada buvo pirkta bei kur turi būti pristatyta, ir
 • Pirkėjo informacija, tokia kaip vardas, el. paštas, registracijos ir pristatymo adresai.

Ši informacija prieinama mūsų komandos nariams, kad jie galėtų vykdyti užsakymus, atlikti grąžinimus ir teikti Jums bet kokią reikiamą pagalbą.

Kokia informacija dalinamės su kitais

Jūsų informacija mes dalinamės su trečiosiomis šalimis, kurios teikia mums užsakymų apdorojimo ir įvykdymo paslaugas, pavyzdžiui:

Mokėjimai

Mes priimame apmokėjimus naudodami Montonio, todėl Jūsų asmeninė informacija, reikalinga mokėjimo įvykdymui ir patvirtinimui, bus perduodama Montonio.

Norint gauti daugiau informacijos, prašome peržiūrėti Montonio privatumo politiką.

Rinkodara

 • Interneto svetainės analitikos paslaugų teikėjas Google LLC (JAV), priklausomai nuo to kiek yra tai būtina svetainės duomenų analitikos sumetimais. Analitikos duomenų teikimui taip pat yra taikomi tam tikri sutartiniai įsipareigojimai dėl asmens duomenų apsaugos, su kuriais galite susipažinti paspaudę šią nuorodą;

 • Svetainės turinio rinkodaros, reklamos kampanijų priežiūros ir analitikos paslaugų teikėjas, kiek tai būtina reklamos ir rinkodaros vykdymo ir optimizavimo tikslais;
 • Jei savo asmens duomenis davėte pageidaudami gauti suasmenintą komercinį pasiūlymą, Jūsų duomenis gali peržiūrėti pasiūlymą pateikęs UAB „INOLDA“ darbuotojas, taip pat kiti šios bendrovės darbuotojai;
 • Bendradarbiaujame su “Microsoft Clarity” ir “Microsoft Advertising”, kad galėtume fiksuoti, kaip naudojatės mūsų svetaine ir kaip su ja sąveikaujate, pasitelkdami elgsenos rodiklius, šilumos žemėlapius ir sesijos atkūrimą, kad galėtume tobulinti ir parduoti savo produktus ir (arba) paslaugas. Svetainės naudojimo duomenys fiksuojami naudojant pirmosios ir trečiosios šalies slapukus ir kitas sekimo technologijas, kad būtų galima nustatyti produktų / paslaugų populiarumą ir veiklą internete. Be to, šią informaciją naudojame svetainės optimizavimo, sukčiavimo / saugumo tikslais ir reklamos tikslais. Daugiau informacijos apie tai, kaip “Microsoft” renka ir naudoja jūsų duomenis, rasite “Microsoft” privatumo pareiškime;
 • Slapukus, skirtus pritaikytai internetinei reklamai, gali įrašyti ir pasiekti šie paslaugų teikėjai:

Jokiais atvejais Jūsų duomenų neparduodame.