TWINCA savivarčiai | Krautech.lt
Susisiekite

TWINCA savivarčiai

TWINCA savivarčiai

Pagaminta Danijoje.

„Twinca A/S” yra šeimai priklausanti novatoriška įmonė, kuri visada siekė plėsti mini savivarčių kūrimo ribas. „Twinca A/S” kuria savo savivarčius, siekdama pagerinti bendrą darbo aplinką – siekdami pasirūpinti jūsų darbuotojais, mažindami su darbu susijusių traumų riziką.

Twinca gerina bendrą darbo aplinką, daugiausia dėmesio skirdama ergonomiškumui, patogumui, saugai ir stabilumui. Aukšti standartai šiose srityse yra viena iš priežasčių, dėl kurių „Twinca” mini savivarčiai platinami tarptautiniu mastu.

Dirbdami su „Twinca” mini dumperiais gausite saugią techniką, kuria lengva naudotis. Tačiau svarbiausia, kad mini savivarčiai išsiskiria iš kitų rinkoje esančių savivarčių savo gebėjimu efektyvinti ir supaprastinti kasdienius darbo procesus.

„Twinca” gaminių katalogą sudaro platus didesnių ir mažesnių modelių asortimentas. Platus gaminių pasirinkimas užtikrina, kad galime pasiūlyti sprendimus visų rūšių darbams. Nesvarbu, ar kalbama apie darbų atlikimą ankštose ir sudėtingose erdvėse, ar apie didesnes statybvietes, kuriose reikia didesnės keliamosios galios mašinos, „Twinca” turi jūsų reikalavimus atitinkantį sprendimą.

TWINCA savivarčiai yra suprojektuoti ir gaminami Danijoje.